O nas

Firma Domont zajmuję się transportem krajowym i międzynarodowym. Jesteśmy także bezpośrednim importerem kamienia naturalnego.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kamień naturalny pocięty na płyty, w bogatej kolorystyce, szlifowany, groszkowany lub piaskowiec o fakturze rowkowanej, łupek, skałę o zróżnicowanym składzie i o charakterystycznej teksturze łupkowej, a także naturalny kamień elewacyjny i ogrodowy wszelakiego rodzaju.
 
Dzięki długoletniemu doświadczeniu i pasji, nasza firma dokonuje licznych realizacji na terenie całego kraju.
 
Ciekawa kolorystyka, zróżnicowane faktury powierzchni oraz różnorodność kształtów sprawia, że realizacje z wykorzystaniem kamienia naturalnego cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Wyjątkowość i niepowtarzalność wzorów oraz kolorów sprawia, że każda realizacja jest unikatowa i niepowtarzalna - jedyna w swoim rodzaju!
 
Firma Domont dba o swoich klientów.
 
Misją naszej firmy jest pełna satysfakcja Klienta. Oferując bogaty wybór wysokiej jakości wyrobów z kamieni naturalnych w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalną i terminową dostawę towaru na wysokim poziomie
 
Nie sprzedajemy imitacji. Posiadamy doradców technicznych gotowych do współpracy z inwestorami instytucjonalnymi.
 
Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić kompletne warunki współpracy, fachowe doradztwo techniczne, pomoc przy doborze technologii, ewentualnym wyborze wykonawcy. Przy produkcji kładziemy nacisk na jakość, co sprawia, że grono naszych klientów wciąż się powiększa.